Advent kod Šporera

Bogata ugostiteljska ponuda i izvrsni programi čine Umjetnički paviljon Juraj Šporer i park oko njega nezaobilaznom destinacijom u blagdansko vrijeme.
30.11.2018. - 02.01.2019.

Raskošno ukrašen prostor oko prepoznatljive rotonde, dodatno naglašen jedinstvenim svjetlosnim efektima i instalacijama, u prosincu i siječnju postaje opatijski zimski vrt u kojem se šum mora miješa s atraktivnim nastupima vrhunskih jazz, rock i pop glazbenika, a osjetnu harmoniju upotpunjuju tradicionalni božićni mirisi kuhanog vina, toplih čajeva i popularnih brzih jela koja se poslužuju u prigodno uređenim drvenim kućicama. U ranijim terminima Šporer je omiljeno okupljalište djece zbog zabavnih animacijskih programa, dok se u poslijepodnevnim i večernjim satima pretvara u pozornicu rezeviranu za „glazbene poslastice“. 

30.11.2018. - 02.01.2019

30/11/2018.

Petak

 
 

16:00-19:00

Ususret Adventu s Clarom i princem Orašarom

 

19:00-22:00

Glazbeni nastup: xFinity

1/12/2018.

Subota

 

11:00

Bajka o božićnoj vili, predstava za djecu 3-12 god.

17:00

Predstava za djecu: Santa Claus Is Coming To Town, Samarcanda

16:00

Glazbeni nastup: Aerials Duo

19:00

Glazbeni nastup: Febra

2/12/2018.

Nedjelja

 

11:00-13:00

Putovanje u Kinu u društvu Klare i princa Orašara

17:00

Strka, zbrka u zemlji Djeda Mraza, lutkarska predstava za djecu

16:00

Glazbeni nastup: DJ Dog

19:00

Glazbeni nastup: En Face

3/12/2018.

Ponedjeljak

 
 

16:00-19:00

Bajkaonica i kreativna radionica za najmlađe

 

19:00

Glazbeni nastup: Blu:Kanu

4/12/2018.

Utorak

 
 

16:00-19:00

Izrada gumenih bombona i kreativna radionica za najmlađe

 

19:00

Glazbeni nastup: Dj Super Sayan

5/12/2018.

Srijeda

 
 

16:00-19:00

Čitanje bajki i kreativna radionica izrade čizmica

 

19:00

Glazbeni nastup: Jabe Acoustic

6/12/2018.

Četvrtak

 
 

16:00-19:00

Društvene igre s maskotom jelke i snješka

 

19:00

Glazbeni nastup: Obrazovni program

7/12/2018.

Petak

   

FESTIVAL ČOKOLADE

 

16:00-19:00

Slatka čokoladna radionica

 

19:00

Glazbeni nastup: The Janitors

8/12/2018.

Subota

 

FESTIVAL ČOKOLADE

10:00

Čokoladni kolačići iz kuhinje Bake Mraz

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza

16:00

Glazbeni nastup: Aerials Duo

19:00

Glazbeni nastup: Loverunners

9/12/2018.

Nedjelja

 

FESTIVAL ČOKOLADE

10:00

Slatka čokoladna radionica

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza

16:00

Glazbeni nastup: Klapa Kamelija

18:00

Glazbeni nastup: Zbor Sempre Allegro

19:00

Glazbeni nastup: DJ Dog - retro slušaonica

10/12/2018.

Ponedjeljak

 
 

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza i kreativna radionica

 

19:00

Glazbeni nastup: Dj Super Sayan

11/12/2018.

Utorak

 
 

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza i kreativna radionica

 

19:00

Glazbeni nastup: Jabe Acoustic

12/12/2018.

Srijeda

 
 

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza i izrada božićnih memory

 

19:00

Glazbeni nastup: DJ Pajo

13/12/2018.

Četvrtak

 
 

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza i kreativna radionica sadnje pšenice

 

19:00

Glazbeni nastup: Jed Becker's Group

14/12/2018.

Petak

 
 

16:00-19:00

Poštanski ured Djeda Mraza

 

19:00

Glazbeni nastup: Blu:Kanu

15/12/2018.

Subota

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

10:00

Nordijsko hodanje, kretanje u prirodi vježbanje - Carmen Sylvae

16:00

Glazbeni nastup: DJ Dog - retro rock slušaonica

19:00

Glazbeni nastup: Dellboys

16/12/2018.

Nedjelja

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Wanda LaVanda, predstava za djecu

16:00

Glazbeni nastup: FACE

18:00

Glazbeni nastup: Jazz trio Galler-Ružić-Rupena

17/12/2018.

Ponedjeljak

 
 

16:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: DJ Pajo

18/12/2018.

Utorak

 
 

16:00 - 19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Dj Super Sayan

19/12/2018.

Srijeda

 
 

16:00 - 19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Jabe Acoustic

20/12/2018.

Četvrtak

 
 

16:00 - 19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Aerials Duo

21/12/2018.

Petak

 
 

16:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Davor Lukas Bajo i prijatelji

22/12/2018.

Subota

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Glazbeni nastup: FACE

19:00

Glazbeni nastup: Whiteheads

23/12/2018.

Nedjelja

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Glazbeni nastup: Klapa Baladur

16:00

Potraga za božićnim darovima, Društvo naša djeca

17:00

Vrtuljak, predstava za djecu Teatra Oz

19:00

Glazbeni nastup: Spart Jazz Quartet

24/12/2018.

Ponedjeljak

 
 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

15:00

Glazbeni nastup: Dj Super Sayan

 

21:00

Glazbeni nastup: DJ Miro, retro božićni party

25/12/2018.

Utorak

 

10:00

Sretan Božić uz Trio Asi

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Sretan Božić uz Kvartet Veljak

19:00

Sretan Božić uz Kantriderse

26/12/2018.

Srijeda

 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Glazbeni nastup: Dino Antonić & 4 Shades

27/12/2018.

Četvrtak

 
 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Blu:Kanu

28/12/2018.

Petak

 
 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Coffee shop Acoustic

29/12/2018.

Subota

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Glazbeni nastup: DJ Pajo

19:00

Glazbeni nastup: Grapevine Babies

30/12/2018.

Nedjelja

 

10:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

16:00

Glazbeni nastup: Klapa Kaštadi

19:00

Glazbeni nastup: Duško Jeličić Dule i Bonaca

31/12/2018.

Ponedjeljak

 
 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

15:00

Glazbeni nastup: Trio Asi

 

22:00-02:00

DOČEK NOVE GODINE UZ GROOVERSE

1/1/2019.

Utorak

 

12:00

Novogodišnja zdravica: Kukali

Glazbeni nastup: In Between

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

18:00 

DJ Dog

2/12/2019.

Srijeda

 
 

12:00-19:00

Druženje s Orašarom i vilenjacima

 

19:00

Glazbeni nastup: Jabe Acoustic

Organizator zadržava pravo izmjene programa!